• 29.09.06, 15:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Omanik sulgeb Saksamaal Siemensi mobiilitootmise

Firma BenQ, kes ostis aasta tagasi Siemensilt mobiiltelefonide tootmise allüksuse, otsustas eile selle üha kasvava kahjumi tõttu lõpetada. Ettevõtte teatel kaalutakse praegu pankrotimenetluse alustamise variante.
Varem on ajakirjanduses kajastatud BenQ väidetavaid üritusi Siemensi mobiilitootmist müüa. BenQ juhi K.Y.i Lee sõnul on lõpetamine nüüdseks kujunenud vältimatuks hoolimata suure hulga kapitali ja ressursside paigutamisest telefonitootmisse Saksamaal ning kulude kokkuhoiust. BenQ käesoleva aasta kava oli 30 miljoni telefoni müük, Taiwanilt juhitav ettevõte jätkab telefonitootmist mujal maailmas. Ettevõtte turuosa on ses vallas gazeta.ru. teatel aastaga langenud 10-lt 3,2-le protsendile. Ebaõnnestumine Saksa haruga on ettevõttele maksma läinud 600 miljonit eurot, märkis leht.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 11:08
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum: milline on küberkaitse AI ajastul?
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele