Ajakiri Time leidis, et 2006.aasta on
eriline aasta internetisuhtluse ja -koostöö arengu koha pealt, kirjutas CNN.
Sellise arengu on võimalikuks teinud just tavaline arvutikasutaja ehk "sina", leidis Time.
Time tõstis esile selliseid netikeskkondi nagu veebientsüklopeedia Wikipedia, miljoni inimesega internetivõrgustiku YouTube'i ja interneti suhtluskeskkonna MySpace'i.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kanal läbi, mille selline suhtlemine ja üksteise aitamine on võimalik on veeb. Läbi interneti on võimalik luua uut sorti rahvusvahelist mõistmist, mitte poliitilist, vaid just inimestevahelist.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.