Elcoteq otsib Tallinna tehasele uut juhti.
Risto Gaggli järeltulija otsimist korraldab Elcoteqi peakorter, aripaev.ee
andmetel otsitakse uut juhti Soomest.
Elcoteqi Tallinna tehase peadirektori Risto Gaggli tööleping lõpeb sel suvel. Elcoteq Tallinna kommunikatsioonijuht Jaanus Pauts ütles aripaev.ee-le, et Risto Gaggli lahkumise põhjuseks on ametikõrgendus. "Gaggl on alates suvest Elcoteqi Euroopa tehaste juht. Lisaks Tallinnale on Gaggli vastutusalas veel tehased Saksamaal, Soomes, Ungaris, Rumeenias ja Venemaal," rääkis Pauts.
Hiljuti läks Elcoteqi Tallinna tehase tootmisteenuste juht Ivo Volkov kontserni Peterburi tehast juhtima.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.