Alates märtsist on Tallinna lennujaama
terminali tollitsoonis ja ootesaalis traadita internetiühendus kõigile
tasuta.
WiFi kasutajate hulk veebruaris toimunud pilootprojekti käigus andis tunnistust sellest, et nõudlus traadita interneti järele on Tallinna lennujaamas suur, teatas Tallinna Lennujaam.
"Kuigi pilootprojekti ajal me uut internetivõimalust eraldi ei reklaaminud, kasutas juba siis tasuta WiFit ligikaudu sada inimest päevas," ütles Tallinna lennujaama müügitoetuse spetsialist Indrek Kaing.
Tasuta traadita internetiühenduse olemasolu pakub lennujaama klientidele lisaväärtust, võimaldades lennujaamas viibimise aega otstarbekalt kasutada.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Tallinna lennujaamast on hetkel regulaarne lennuühendus 18 Euroopa linnaga ja kahe Eesti saarega ning nimetatud sihtpunkte teenindab 12 lennufirmat.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.