Andrus Ansip võttis Venemaa aadressil lendu
lastud süüdistused tagasi, et saada abi küberrünnakuid korraldanud häkkerite
leidmiseks.
Portaal CyberSecurity.ru vahendab, et Eesti riik otsib praegu Venemaalt abi, et leida inimesi, kes seisid pronkssõduri teisaldamise ajal toimunud küberrünnakute taga. Uudise algallikana on viidatud Eesti valitsuse pressibüroole.
Rünnakute ajal süüdistas Ansip Venemaad Eesti-vastase kübersõja korraldamises.
"Iseenesestki selge, et see oli kurjategijate kätetöö," ütles Ansip eile Soomes toimunud pressikonverentsil. "Ma loodan, et Venemaa teeb Eestiga nende inimeste otsimisel koostööd."
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?