2 juuli 2007
Jaga lugu:

EMT 3,5G jõudis Haapsallu

EMT avas 3,5G (HSDPA) võrgu ka Haapsalus. EMT 3,5G võrgus on võimalik surfata ADSLi kiirusel internetis, kasutada videokõne teenust, vaadata aktuaalseid telesaateid ja uudisklippe, teatas firma.

Mobiilinterneti standard 3,5 G ehk HSDPA muudab mobiilse interneti kasutamise märkimisväärselt kiiremaks: esimesena Eestis tõstis EMT mobiilinterneti kiiruse kogu võrgus 3,6 megabitile sekundis (Mbps), mis kasvab edaspidi veelgi, kuni 7,2 Mbps.

EMT Interneti kasutamiseks on kliendil valida erinevate hinnapakettide vahel. Samuti pakub EMT võimaluse tähtajalise lepinguga soetada EMT Interneti stardikomplekt, mis sisaldab 3GB andmesidemahtu 399 kr eest kuus, eraldi SIM-kaarti tähtajalise liitumislepinguga ja tasuta andmesidemodemit. Sobib kasutamiseks nii 3G kui ka GSM võrkudes.

EMT-l on kõige laiem 3,5G levi Eestis (Tallinnas, Tartus, Pärnus, Haapsalus, Kuressaares, Narvas, Rakveres, Viljandis, Keilas, Viimsis, Tabasalus ja linnade lähialadel). EMT suudab pakkuda üle kuuesaja tuhande kasutaja asukohas 3,5G teenuseid.

"Kiirustasime Haapsalu lisamisega 3,5G linnade hulka, sest suveperioodil on see linn üks olulisemaid puhkekeskusi," märkis EMT arendus- ja tehnoloogiadirektor Tõnu Grünberg. "Paljude jaoks tähendab aga muretu puhkamise võimalus just seda, et tal on vajalikul hetkel juurdepääs oma e-postile ja internetile."

Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112indrek.kald@gmail.com
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150ana.madismae@aripaev.ee