• 20.07.07, 09:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EMT viib Mobiil-ID Lätti ja Leetu

Kevadel ID-kaardi ja mobiiltelefoni ühendava Mobiil-ID teenuse turule toonud EMT kavatseb koos partneritega juurutada sama isikutuvastuse süsteemi ka Lätis ja Leedus, kirjutas postimees.ee.
EMT on ASi Sertifitseerimiskeskus kaudu alustanud koostööd teiste Balti riikidega, et luua kolme riiki ühendav isikutuvastamise ja digiallkirjastamise teenus, mis lubaks näiteks neis riikides asuvate ettevõtete vaheliste lepingute digitaalse allkirjastamise mobiiltelefoni abil.
«Kuivõrd Lätis ja Leedus ei ole laialt levinud ID-kaarti, on just Mobiil-ID potentsiaalne kolme Balti riiki ühendav isikutuvastamise ja digiallkirjastamise teenus,» märkis Eesti Telekomi, SEB Eesti Ühispanga ja Hansapanga tütarettevõtte Sertifitseerimiskeskuse juhataja Ain Järv.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 11:08
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum: milline on küberkaitse AI ajastul?
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele