Võrumaa transpordifirma Plangi Trans OÜ
juht Urmas Plangi ei usu, et ettevõte EMT hinnapoliitika muutumise pärast kohe
uut mobiilioperaatorit otsima hakkaks.
„See (EMT kõnearvestuse muutus sekundipõhiselt minutipõhiseks – toim.) on täiesti uus uudis. Kui muutus kajastub ka firmasisestele lühinumbritele tehtud kõnedes, siis on see küll halb. Teeme just väga palju lühikesi ja konkreetseid kõnesid,“ rääkis Plangi.
Ettevõttes on Plangi sõnul 80-100 mobiilikasutajat ja igakuised telefoniarved ulatuvad kuni 150 000 kroonini.
Kuidas Plangi Trans muutunud oludele reageerida kavatseb, ei osanud ettevõtte juht kohe öelda. „Vaevalt et ma kohe uut operaatorit otsima jooksen. Üritan enne ikka EMTga läbi rääkida,“ arvas ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Võrumaal ekspedeerimis- ja transpordifirma OÜ Plangi Trans loodi 1997. aastal. Ettevõtte põhitegevus on eestisiseste - ja rahvusvaheliste transporditeenuste pakkumine. Lisaks sellele tegeleb Plangi Trans veoautode ostu ja müügi ning remondi ja hooldusega.
Plangi Trans pakub hetkel tööd 65 inimesele. Ettevõtte omandis on 45 veoautot. Äripäeva eelmise aasta tulemuste põhjal on Plangi Trans autotranspordifirmade TOPis 9. kohal.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.