• 10.01.08, 17:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Bang Olufseni juht vallandati katastroofiliste tulemuste pärast

Taani eksklusiivne audio- ja videotehnika tootja Bang Olufsen vallandas oma tegevdirektori Torben Ballegaard Sørenseni firma aktsiate enam kui 30protsendilise languse tõttu.
Üle maailma nime teinud Taani audio- ja videotehnika tootja Bang Olufsen oli sunnitud vallandama oma tegevdirektori Torben Ballegaard Sørensen pärast katastroofilist 2007. aasta aruannet, millest selgus, et firma aktsiad kukkusid enam kui 30 protsenti, kirjutas politiken.dk.
Bang Olufseni juhatuse esimees Jørgen Worning ütles, et paaril viimasel aastal pettumust valmistanud aastased tulemused, sealhulgas viimane aastaaruanne, said määravaks teha ettevõtte juhtkonnas muutusi.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.04.25, 12:48
Ära maga maha: Euroopa väärtuslikeim börsifirma korraldab Eestis olulise sündmuse
Värskelt Euroopa kõige väärtuslikumaks börsifirmaks kerkinud Saksa tarkvaraarendaja SAP korraldab Tallinnas sündmuse – SAP Innovation Day Estonia, kus jagatakse soovitusi ning viise ettevõtte kasvuks ning kuidas panna AI ja kaasaegne andmeanalüüs konkurentsieelisena kõige efektiivsemalt tööle.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele