• 19.12.08, 10:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome riik ostis 10 protsenti Elisast

Soome riik ostis pensionikindlustusfirmalt Varma 16 miljonit telekomiettevõtte Elisa aktsiat, mis moodustab 9,6 protsenti kontserni aktsiakapitalist, teatas Reuters.
Tegemist oli oktoobris väljatöötatud kavaga, kui Varma ostis need väärtpaberid Islandi investeerimisfirmalt Novator. Tehingu hinnaks oli 11,2 eurot aktsia, mis tegi kogusummaks 179 miljonit eurot.
Eile oli Elisa aktsia sulgumishind 11,97 eurot.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Soome riigile kuulub ka 13,7 protsenti Skandinaavia suurima telekommunikatsioonifirma TeliaSonera aktsiatest.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 16:09
Rally Board 65 tõstab videokoosolekute kvaliteedi uutesse kõrgustesse
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele