• 06.02.10, 10:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mälupulgad saavad kadakase kuue ümber

Mittetulundusühing Lõuna-Saaremaa Külade Selts hakkas koostöös osaühinguga Sakadak valmistama ja veebipoes müüma kadakast ning maarjakasest ümbriskestaga mälupulki.
SanDiski sisuga 2–16gigabaidise mahuga mälupulgad saabuvad Saaremaale Hiinast. kirjutas Meie Maa. Mälupulkadele paigaldatakse kadakast ümbris Randvere vanas koolimajas erinevate fondide toel sisustatud OÜ Sakadak käsitöökojas, kus saavad tööd erivajadustega inimesed, kes on spetsialiseerunud just kadakast käsitöötoodete valmistamisele. Praegu töötab firmas seitse taolist inimest.
“Kindlasti ei saa sellest masstootmist ja ei ole plaanis suurte tiraažidega võistelda. Tegemist on unikaalsete käsitöötoodetega, millest igaüks on isemoodi,” lausus MTÜ Lõuna-Saaremaa Külade Selts juhatuse liige Ahti Kuris.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 16:09
Rally Board 65 tõstab videokoosolekute kvaliteedi uutesse kõrgustesse
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele