• 09.02.10, 15:47
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

SEB otsib viga netipanga ühenduses

SEB koduleht on täna alates poole kolmest maas olnud. Pank teatas vastuseks Äripäeva järelpärimisele, et viga otsitakse ja see kõrvaldatakse esimesel võimalusel.
Kella 15.22 ajal ei olnud viga veel leitud, ütles SEB kommunikatsioonijuht Silver Vohu. Samas ilmnes kontrollimisel, et viga puudutab vaid osasid kliente ja peitub ühenduses. Netipanga teenused töötavad.
Vohu soovitas neil, kes praegu panga kodulehele ja internetipanka ei pääse, seda aegajalt uuesti proovida, sest võrguühenduse viga kõrvaldatakse esimesel võimalusel. Kui palju aega vea leidmiseks kulub, ei osanud SEB prognoosida.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 10:34
Crayon teeb keerulised AWS-i arved lihtsaks ja loogiliseks
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele