13. jaanuar 2011
Jaga lugu:

LG: 3 aastaga kasvame suurimaks kodumasinate tootjaks

Lõuna-Korea tehnoloogiafirma LG plaanib sel aastal kasvatada kodumasinate müüki ning kasvada 20 miljardi dollari suuruse müügikäibega 2014. aastaks maailma suurimaks kodumasinate tootjaks.

"Alanud aasta kujuneb kodumasinate valdkonnas murranguliseks, sest oleme jõudnud ajajärku, kus masinad on muutunud järjest nutikamaks," ütles LG Electronics Home Appliance Company president Young-ha Lee. Tarkade kodumasinate arendus on järgnevatel aastatel kindlasti LG prioriteediks, lisas ta.

Tänavu keskendub LG oma peamistele tehnoloogiatele – pesumasinate Inverter  Direct Drive tehnoloogiale ning külmikute Linear Compressor tehnoloogiale. Samuti on üheks prioriteetseks suunaks seadmete energiasäästlikkuse tõstmine enam kui 30%, tänu millele vastavad masinad nüüd veelgi suuremas ulatuses üha karmimatele keskkonnanõuetele üle maailma.

Young-ha Lee sõnul jätkab LG sel aastal oma liidripositsiooni tugevdamist integreeritud kodumasinate valdkonnas USAs ja Euroopas läbi müügivõrgu laiendamise. Ühe suunana jätkatakse veepuhastuse seadmete arendamist.

Ettevõte plaanib tugevdada oma mainet USAs ja Euroopas ning koostöös klientide ja partnerettevõtetega tõhustada seadmete tarnet. Tõusvatel turgudel – sh Brasiilias ja Aafrika riikides – on LG eesmärgiks võtnud turuosa suurendamise läbi turuspetsiifiliste masinate tootmise.

Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Enimloetud
Aali Lilleorg
Aali LilleorgtoimetajaTel: 505 3172aali@ituudised.ee
Silver Kleimann-Leimann
Silver Kleimann-Leimannreklaamimüügi projektijuhtTel: 555 737 02silver.kleimann-leimann@aripaev.ee