Leedu konkurentsiamet uurib suuremate pankade Swedbanki, SEB ja DNB ning turvafirma G4S sularaha laialiveo leppeid, kirjutab rahvusvaheline uudiskiri news2biz Lithuania.
Amet kahtlustab firmasid võimalikus konkurentsi rikkuvas kokkuleppes sularaha käitlemisel ning "cash-in-transit" teenuse osutamisel. Ametnikud on eriti huvitatud pankade ja turvafirma lepingu punktidest, kus pangad lubavad kõik või suurema osa vastavast teenusest osta G4S-ilt.
Ükski ettevõte pole ametlikult juurdlust kommenteerinud. Kui mõni neist süüdi tunnistatakse, võib trahv küündida 10%ni käibest, mis nt DNB puhul tähendaks pea 10 mln eurost karistust.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.