• 13.11.12, 17:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maksuameti tehnilised probleemid on lahenenud

Maksuamet teatas, et probleeme põhjustanud infotehnoloogiline tõrge on kõrvaldatud ning maksumaksjate poolt 12. novembril ettemaksukontole tasutud summad on kantud maksukohustuste katteks.
Maksuamet kinnitab, et intressikohustust nendelt maksusummadelt ei teki.
Päeva jooksul selgus, et isikute arv, kellel probleem esines oli kokku ligikaudu 7000.
Avalikke võlapäringuid on taas võimalik ameti kodulehe kaudu teha homme hommikul.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Maksuamet vabandab veelkord kõikide probleemiga seotud maksumaksjate ees võimalike ebamugavuste pärast.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.09.25, 12:23
Tehisintellektiga arvuti, mis muudab töötegemise lihtsaks, loovaks ja eksimustevabaks
Tänapäeval on arvutist saanud partner, kes võtab enda kanda rutiini ning laseb kasutajal keskenduda sellele, mis on päriselt tähtis. Tehisintellektiga (AI) varustatud masinad ei ole enam kauge tulevikuvisioon, vaid abilised, mis muudavad töö sujuvamaks ja loovamaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele