Kristi Malmberg • 16. november 2012
Jaga lugu:

Viimane võimalus osalemiseks Ajujahil

18. novembri hilisõhtuni saab esitada äriideid Eesti suurimale ettevõtluskonkursile Ajujaht. Ajujahi ellukutsuja on EAS, konkurssi kaasrahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

Reedese seisuga on enim esitatud ideid tööstuse ja disaini ning IKT valdkonnast, järgnevad turism ja teenusmajandus.

Üks juba idee esitanutest on geeniteadlane ja biotehnoloogia ettevõtja Mario Plaas, kes on ka varem Ajujahil osalenud ja 2011. aasta konkursil C-hepatiidi ravimikatseteks spetsiaalse geneetilise baasiga hiiri aretava firmaga KPA Scientific finaali jõudnud. Tema seekordse äriidee sisuks on kemikaalide toksikoloogiliste uuringute teostamine, et muuta ohutumaks meid ümbritsevat elukeskkonda. Plaas julgustas ettevõtlike noorte biotehnoloogide kõrval Ajujahist osa võtma ka kõigi teiste valdkondade esindajaid. “Ajujahil osalemine tuleb kasuks juba seetõttu, et see toob palju positiivset tähelepanu. See on võimalus näidata, et oled olemas ja sul on tõsi taga,” ütles Plaas.

Ajujahi konkursile idee esitamiseks on ainuke tingimus, et sama äriideega ei ole teenitud müügitulu enam kui kuus kuud enne konkursi tähtaega ega saadud stardilaenu, ettevõtlustoetuseid või investorraha.

Äriidee sisestamine toimub kodulehe www.ajujaht.ee kaudu, selle eelnev vormistamine või formaalse äriplaani olemasolu pole vajalik.

 

 

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Enimloetud
Aali Lilleorg
Aali LilleorgtoimetajaTel: 505 3172aali@ituudised.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt