Kalev ASi tegevdirektor Kaido Kaare rääkis, et töötajate jälgimise süsteem on nende sektoris tavapärane ning võimaldab saada infot, kuidas inimesed liiguvad ning kuidas päeva paremini planeerida.
Kaare rääkis, et jälgimissüsteem annab parema ülevaate töötaja graafikust, režiimist - millisel kellaajal ta liigub -, ja võimaldab fikseerida, kas see on vahetuse algus või lõpp või on inimene majast väljas. „See annab ülevaate," selgitas Kaare. "See ei ole nüüd konkreetselt inimese jälgimiseks, vaid pigem selleks, et ettevõttel oleks ülevaade, kuidas inimesed majas, tootmisalal või tööalal liiguvad,” selgitas Kaare.
„See võimaldab päeva paremini planeerida, millal on lõuna, söögipaus, vahetus, mis iganes. Meil see (jälgimissüsteem - toim*) oma otstarvet täidab,” rääkis Kaare.
Äripäev küsis ettevõtetelt, kas, kui palju ning mis otstarbel nad kasutavad töötajate jälgimise süsteeme.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?