• 24.05.13, 15:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Google võib start-upi pärast Facebookiga hinnasõtta astuda

Lisaks Facebookile kaalub ka Google kaarditarkvarafirmale Waze ostupakkumise tegemist, kirjutas Bloomberg.
Pakkumise hinnaks võib olla rohkem kui miljard dollarit. Kuid Palo Alto iduettevõte võib jääda ka iseseisvaks, ütlesid asjaga seotud allikad.
Kuna tarbijad on üha rohkem hakanud mobiilseid seadmeid kasutama, on ka suurimad tehnoloogiafirmad ja suhtlusvõrgustikud üritanud arenguga kaasas käia ning uusi firmasid üle võtta. 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.01.25, 09:00
Alustava ettevõtja A ja O: mida tasub teada domeenidest aastal 2025?
Uut äri alustades keskendutakse sageli tootele, teenusele või turundusplaanile, kuid üha enam digitaliseeruvas maailmas on üheks kõige olulisemaks väärtuseks sinu brändi identiteedis kujunemas domeen. Miks on seda vaja, kuidas seda valida ja millistele trendidele peaksid aastal 2025 tähelepanu pöörama? Tuginedes nii Eestist kui ka raja tagant saadud kogemustele panime sulle kokku ülevaate, mis peaks aitama sul domeenidega seotud maailmas hõlpsamini orienteeruda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele