Aktsiaturud lõpetasid päeva suuremate muutusteta, kui investorid võtsid pärast eelmise sessiooni teravat rallit hingetõmbepausi, vahendas CNBC.
Dow Jones: 15 238 -9 -0,06%
S&P 500: 1642 -1 -0,04%Nasdaq: 3473 +4 0,13%
Apple langes 0,66%, kui firma tutvustas uut operatsioonisüsteemi ja avalikustas uued MacBook Airi mudelid. Samuti tutvustas ettevõte iTunesi raadiot, mis on üle 200 kanaliga tasuta interneti raadioteenus.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Facebook tõusis 4,46%, kui Stifel Nicolaus tõstis firma aktsiareitingu "hoia" pealt "osta" peale, kirjeldades sotsiaalvõrgustikku kui "ühte kõige lummavamat investeeringut internetis".
Intel tõusis 1,71%, kui Jeffries tõstis firma hinnasihti 24-lt dollarilt 27-le.
Google tõusis 1,19%, kui firma võib maksta rohkem kui 1 miljardit dollarit kaarditarkvarapakkuja Waze'i eest.
McDonald's tõusis 1,27%, kui firma teatel tõusis mai globaalne võrreldav müük 2,6%.
Nafta hind lõpetas USA kauplemispäeva -0,34%, 95,70 dollari peal barreli kohta ja kulla hind +0,12%, 1384,60 dollari peal untsi kohta.
Seotud lood
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?