• 11.10.13, 20:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Keskpankur on edukas Apple’i aktsiaspekulant

Sel kuul USA keskpanga nõukogu liikme kohalt lahkuva Elizabeth Duke’i pere on olnud edukas Apple aktsia kaupleja, kirjutas Washington Post.
19. märtsil 2012 müüdi 100 000 ja 250 000 dollari väärtuse vahemikus Apple’i aktsiat, kui aktsia sulgus 606 dollari kandis. 3. mail osteti 50 000 ja 100 000 dollari vahemikus aktsiat, kui see maksis 582 dollarit. 21. septembril müüdi aktsiat, kui see liikus kõrgemal 700 dollarist. 19. novembril osteti taas aktsiat, kui see maksis 566 dollarit ja müüdi need kaks päeva hiljem.
USA keskpanga nõukogu liikmed tohivad omada ettevõtete aktsiaid, välja arvatud keskpanga poolt reguleeritud finantssektori kompaniide omi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.04.25, 12:48
Ära maga maha: Euroopa väärtuslikeim börsifirma korraldab Eestis olulise sündmuse
Värskelt Euroopa kõige väärtuslikumaks börsifirmaks kerkinud Saksa tarkvaraarendaja SAP korraldab Tallinnas sündmuse – SAP Innovation Day Estonia, kus jagatakse soovitusi ning viise ettevõtte kasvuks ning kuidas panna AI ja kaasaegne andmeanalüüs konkurentsieelisena kõige efektiivsemalt tööle.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele