11 aprill 2014
Jaga lugu:

Icahni tüli eBayga sai lõpu

eBay teatas täna, et on jõudnud aktivistinvestori Carl Icahniga kokkuleppe tõmmata tülile joon alla enne firma aktsionäride üldkoosolekut.

Uue kokkuleppe kohaselt võtab Icahn tagasi enda aktsionäride üldkoosolekuks esitatud päevakorrapunkti, milles taotles eBayle kuuluva PayPali mahamüümist, ning samuti loobub kahe uue nõukoguliikme esitamisest, vahendab MarketWatch.

eBay omalt poolt nõustus määrama sõltumatu nõukogu liikme, kelleks saab praegu CVS Caremarki nõukogu esimehe rolli kandev David Dorman. Varasemalt on Dorman olnud AT&T tegevjuht ning nõukogu esimees.

"Me mõlemad usume tugevalt nii eBay kui PayPali suurde potentsiaali ning ma olen avastanud, et mitmed tema ideed on väga köitvad," ütles eBay tegevjuhile John Donahoele viidanud Icahn.

"Sellegi poolest ma endiselt usun, et eBay võidaks PayPali müügiga lähitulevikus ning ma plaanin seda teemat jätkata konfidentsiaalsetes vestlustes ettevõttega," kirjutas Icahn, kes sõlmis konfidentsiaalsuslepingu eBayga, mille alusel ta ei või mitte avalikku infot levitada.

Autor: Fredy-Edwin Esse, California

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112indrek.kald@gmail.com
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150ana.madismae@aripaev.ee