• 13.06.14, 12:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

TransferWise võttis paljaks

Eesti edukaim idufirma TransferWise levitab täna Twitteris pilti, kus nad on end kogu kollektiiviga pesuväele võtnud.
Selgituse kohaselt tehakse seda Nothing to hide kampaania toetuseks. Selle kampaaniaga reklaamib TransferWise ennast kui läbipaistva tegevusega ettevõtet, vastandudes pankadele.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Kristi Malmberg, aripaev .ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.09.25, 12:23
Tehisintellektiga arvuti, mis muudab töötegemise lihtsaks, loovaks ja eksimustevabaks
Tänapäeval on arvutist saanud partner, kes võtab enda kanda rutiini ning laseb kasutajal keskenduda sellele, mis on päriselt tähtis. Tehisintellektiga (AI) varustatud masinad ei ole enam kauge tulevikuvisioon, vaid abilised, mis muudavad töö sujuvamaks ja loovamaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele