• 18.03.15, 09:47
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

LHV toob tarkvaraarendusüksuse Tartusse

LHV suurendab IT arendusmeeskonda ja sellega seoses avab laiendatud Tartu kontoris tarkvaraarendusüksuse.
Otsus uued tarkvaraarenduse töökohad Tartusse paigutada on tingitud soovist pakkuda Tartu IT-spetsialistidele võimalus panustada kodumaise panga arengusse, teisalt pakkuda töötajatele paindlikkust töö asukoha valikul. Täna töötab LHV IT arendusmeeskonnas rohkem kui 30 inseneri ja suund on laienemisel. Nii Tartusse kui ka Tallinna otsib LHV tarkvaraarendajaid, kvaliteedispetsialiste, IT-analüütikuid ning teadus- ja arendusinsenere.
LHV Group on kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab üle 220 inimese.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 11:08
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum: milline on küberkaitse AI ajastul?
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele