Tele2 Eesti rajab SEB grupile Eesti, Läti ja Leedu esinduste turvalise pangaside tagamiseks 2100 kilomeetri pikkuse ning 10-gigabitise võimsusega andmesideühenduse.
SEB IT valdkonna juhi Ain Rasva sõnul võimaldab uus lahendus SEB-l paremini kasutada kõiki inim- ja tehnilisi ressursse kolmes Balti riigis. „Läbi kaasaegse ja kiire lahenduse saame pakkuda klientidele paremat teenindust ja turvalisemat keskkonda,“ lisas Rasva.
Tele2 Eesti tegevdirektori Argo Virkebau sõnul loob Tele2 nii turvalise pangaside arhitektuuri kui ehitab olemasolevaid ja uusi trasse rajades otseühenduse kolme Balti serverikeskuse vahele.
Tele2 alustas töid aprillis ning lõpetab käesoleva aasta juunis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tele2 lõpetas poolteist aastat kestnud üle-Eestilised võrgutööd, millega vahetati kogu olemasolev raadiovõrk ning kesk- ja andmebaasiseadmed uusima tehnoloogia vastu.
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.