• 23.11.15, 15:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riho Kurg lahkus Zonest

20. november oli Zone Media tegevjuhi Riho Kure viimane tööpäev. Tegevjuhi kohustused võtab üle juhatuse esimees Martti Varik, kes oli selles ametis ka enne Riho Kure liitumist Zonega.
Riho Kurg juhtis Zone Mediat alates 2011. aastast.
  • Riho Kurg juhtis Zone Mediat alates 2011. aastast.
  • Foto: Eiko Kink
Zone tegevjuhi ametikohal on Riho Kurg töötanud alates 2011. aastast. Kure sõnul oli lahkumine vabatahtlik ning kindlaid plaane tal järgneva töökoha osas veel pole.
Varem kolmeliikmelisena tegutsenud Zone Media juhatus jätkab kaheliikmelisena - oma rollides jätkavad ettevõtte asutajad Martti Varik ja Ardi Jürgens.
Zone Media on 1999. aastal tegevust alustanud domeenide registripidaja ja serveriteenuste pakkuja.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.04.25, 12:48
Ära maga maha: Euroopa väärtuslikeim börsifirma korraldab Eestis olulise sündmuse
Värskelt Euroopa kõige väärtuslikumaks börsifirmaks kerkinud Saksa tarkvaraarendaja SAP korraldab Tallinnas sündmuse – SAP Innovation Day Estonia, kus jagatakse soovitusi ning viise ettevõtte kasvuks ning kuidas panna AI ja kaasaegne andmeanalüüs konkurentsieelisena kõige efektiivsemalt tööle.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele