• 27.01.16, 11:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Bondora jõudis 50 miljoni euroni

Eesti ühisrahastusplatvorm Bondora jõudis olulise verstapostini – tänaseks on investorid nende kaudu rahastanud laene 50 miljoni euro ulatuses.
Bondora asutaja ning juht Pärtel Tomberg.
  • Bondora asutaja ning juht Pärtel Tomberg.
  • Foto: Andres Haabu
See näitab, et investorid käsitlevad Bondorat üleilmse ja innovatiivse platvormina kasvatamaks oma kapitali, teatas ettevõte pressile.
10 miljoni piiri saavutas Bondora jaanuaris 2014, sama aasta juulis jõuti 20 miljonini. Aasta tagasi kasvas Bondora kaudu rahastatud laenude maht 30 miljoni euroni, mullu juulis 40 miljonini ning eile ületati 50 miljoni euro piir.
Bondora teenuseid kasutavad nii paari tuhande eurose portfelliga väikeinvestorid kui ka sadu tuhandeid eurosid investeerivad professionaalid.
Bondoral on kokku 12 628 investorit 40 riigist. Algselt nime IsePankur kasutanud Bondora asutaja ja tegevjuht on Pärtel Tomberg. Juhatusse kuulub ka Rein Ojavere, endine ASi DNB Pank juhatuse liige.
Bondora tegutseb Inglismaa finantsinspektsiooni (FCA) väljastatud tegevusloa alusel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.25, 10:30
Ettevõtte logidel ja serveritel tuleb silma peal hoida nagu enda tervisel
“Inimesed omavad põhjalikku ülevaadet sellest, mitu sammu nad päeva jooksul on teinud ja kui palju kaloreid kulutanud – aga kui küsida pealtnäha lihtsaid küsimusi ettevõtte andmete, süsteemide ja logide kohta, siis ollakse omadega ummikus,” möönab kodumaise ettevõtte ByteLife juht Janek Gridin murelikult.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele