SEB innovatsioonijuhiks valiti stardirahastu tegevjuht

Foto: Mihkel Nestor, SEB majandusanalüütik

SEB Eesti uue innovatsioonijuhina alustab tööd uuenduslike ideede ja lahendustega väga tihedalt kokku puutunud stardirahastu Prototroni juhtimiskogemusega Siim Lepisk.

„SEB on üks väheseid ettevõtteid Eestis, kus on spetsiaalne innovatsioonijuhi positsioon, sest oleme aru saanud, et eilsete tööriistadega homset edu ei saavuta ja turu muutustega kaasas käimiseks peame ka ise olema uuenduslikud, isegi ülejäänud turust veelgi eesrindlikumad olema.  Lisaks sellele, et tahame olla oma eraklientidele number üks teenusepakkuja, pakkudes parimat nõu ja kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi, soovime järjest rohkem sisulist väärtust pakkuda ka meie väikese ja keskmise suurusega äriklientidele. Mul on väga hea meel, et Siim liitus SEB-ga, et arendada edasi meie innovatsioonikultuuri ning jagada oma ettevõtlusmaastiku kogemust meie klientidega,“ ütles SEB jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Ainar Leppänen.

Küsimusele, kas innovatsioon ja pank sobivad kokku, vastab Siim Lepisk järgmiselt: „Mitte ainult ei sobi, vaid need sõnad ühes lauses on vältimatud! Mistahes teenindusettevõtetes on pidev toodete, äriprotsesside parendamine ja ümbermõtestamine olulisel kohal. SEB tahab pakkuda oma klientidele maailmatasemel teenindust. Erinevad finantstehnoloogia start-up’id aitavad sellele visioonile kaasa, täites kindlaid funktsioone nii, et pank saab keskenduda ühtsele kliendikogemusele.“

Jaga lugu:
Seotud lood
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Kertu Karner
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112