Iga paari aasta tagant kaasame raha, palkame rohkem inimesi, kaasame uuesti raha ja palkame jälle inimesi, kirjeldas Pipedrive’i kaasasutaja Martin Henk Gaselli kongressil oma ettevõtte edulugu.
Kõik algas otsusest ehitada selline tarkvara, mis müügiinimestele ka päriselt meeldiks. „Ja kuna meil polnud parasjagu midagi paremat teha, siis me tegimegi seda, saime edukaks ja kahekordistame ennast igal aastal.“ Tänaseks on viie asutajaga Pipedrive’il üle 200 töötaja ja 30 miljonit dollarit rahastust.
Hengi sõnastatud edu õppetunnid
1. Hea on ehitada asju, mida ise hästi tunned.
2. Keeruline on minna globaalseks, kui jääd Tallinna.3. Bränd, keel ja toon on olulised. Tähtis on, et oled kliendiga sõbralik.
Autor: Vilja Kiisler, Äripäeva arvamustoimetaja
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.