Satelliitide missioonijuhtimistarkvara arendav Eesti start-up ettevõte Spaceit OÜ osaleb 15-17. juunil Airbus Defence & Space’i kutsel VivaTechnology 2017 tehnoloogiamessil Pariisis.

- Foto: Kuvatõmmis /spaceit.eu/
Spaceit osutus valituks ühena kolmekümnest start-up-ettevõttest, mille Airbus oma messialale osalema kutsus.
"Spaceit tutvustab messil oma valmivat missioonijuhtimistarkvara, mis võimaldab satelliidimissioonidel vastava süsteemi arendamisest loobuda ning kasutada seda pilvepõhise teenusena," rääkis ettevõtte juhatuse liige Silver Lodi.
VivaTechnology on üks suurimad tehnoloogiamesse Euroopas, mida külastas eelmisel aastal 50 000 inimest, 5000 start-up ettevõtet, 1000 investorit ja 7000 tippjuhti üle maailma.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Täna toimunud Euroopa kosmoseagentuuri (ESA) peadirektoriga kohtumisel ettevõtlusministriga kirjutati alla ESA praktikandi programmi leping, mis võimaldab kuni aastani 2020 Eesti doktorantidel vähemalt aastaks tööle minna Euroopa Kosmoseagentuuri.
Reedel, 7. aprillil toimub Tallinnas kinos Kosmos IMAX Skype Eesti ja MTÜ Tech Sistersi algatusel inspiratsioonipäev Tulevik = IT. Inspiratsioonipäeva eesmärgiks on julgustada naisi ja teismelisi tüdrukuid huvituma infotehnoloogia valdkonnast. Üritusele on saabumas noored üle Eesti.
Euroopa Kosmoseagentuur (ESA) valis Eesti ühe liikmesriigina välja juhtpartneriks, kellega koostöös hakkab ESA digiteerima oma administratiivseid protsesse. Täna allkirjastasid ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo ning ESA peadirektor Jan Wörner ühiste kavatsuste protokolli.
Euroopa Kosmoseagentuur (ESA), mille liikmeks sai eelmisel aastal ka Eesti, korraldab 10. septembril ulatusliku avaliku debati, kuhu oodatakse osalema üle 2000 inimese 22st Euroopa riigist. Ka Eesti inimestel on olenemata tegevusalast, valdkonnast või teadmistest võimalus kaasa lüüa.
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?