Autor: ITuudised.ee • 30. oktoober 2017

Swedbank ja ERPLY panid raamatupidamistarkvara otse internetipanka

Autor: Pixabay.com

ERPLY Books raamatupidamistarkvara on nüüd integreeritud Swedbanki ärikliendi internetipangaga. Tegu on Eestis esmakordse ja uudse lahendusega, mis lubab ettevõtte raamatupidamist üha enam automatiseerida.

Swedbanki arvelduslahenduste juhi Eero Treumanni kinnitusel teeb uus lahendus aruandluse ettevõtja jaoks aegasäästvaks ja paindlikuks. „Pangatehingud liiguvad raamatupidamistarkvarasse kiirelt ja automaatselt, enam ei ole vaja eraldi faile importida või eksportida. Samuti saab raamatupidamisprogrammis ettevalmistatud maksed ühe kliki abil tasumisele saata,“ selgitab Treumann.

Internetipanga kaudu saab nüüd hallata kogu ettevõtte tugiteenuste komplekti: pank, raamatupidamine, arvete saatmine, laekumiste haldamine jne. Samuti loob internetipanga ja raamatupidamise ühendamine innovatiivseid võimalusi paberivabaks ja automaatseks raamatupidamiseks.

Treumanni sõnul on ERPLY Books pilvepõhine raamatupidamise lahendus, kus on olemas kõik funktsioonid, mida ettevõte oma raamatupidamise korraldamiseks vajab. „On võimalik koostada ja saata müügiarveid ning ostuarvete postkastis saab manustest automaatselt e-arved luua. Programm lubab koostada kõiki vajalikke aruandeid, jälgida kasumlikkust ning esitada automaatselt käibemaksudeklaratsiooni,“ selgitab ta.

Internetipangaga integreeritud ERPLY Books tarkvara võimaldab alustaval ettevõttel kergelt oma raamatupidamine sisse seada. Samal ajal sobib see lahendus ka suurematele ettevõtetele, pakkudes võimalust luua automaatseid reegleid ning ühendada raamatupidamistarkvara ettevõtte teiste infosüsteemidega.

Tehnoloogia abil vabaneb inimene järjest enam rutiinsetest ja aeganõudvatest toimingutest. Uus lahendus automatiseerib ettevõtte raamatupidamist ja nii jääb ettevõtjal kokkuvõttes enam aega selleks, et tegeleda oma äri edendamisega. „Julgustan ettevõtteid uut võimalust proovima. 30-päevane testperiood on kõigile tasuta,“ lisab Treumann.

Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112