11. detsember 2017

Taxify avas teenuse Austraalia suurlinnas Sydneys

Autor: Pixabay.com

Eestimaine transpordiplatvorm Taxify laienes Austraaliasse, käivitades täna teenuse Sydneys.

Olles seni keskendunud peamiselt Euroopa ja Aafrika turgudele, on Taxify uue suunana võtnud sihiks laieneda ka teistesse maailma regioonidesse. Taxify asutaja ja tegevjuhi Markus Villigu sõnul on ettevõte Pariisi väga eduka avamise järel enesekindel konkurentsi pakkuma suurlinnades üle kogu maailma.

“Ettevõte käivitas teenuse Sydneys üle nelja tuhande registreerunud juhiga ning rakenduse on tänaseks endale alla laadinud tuhanded kohalikud, mis näitab selget huvi Taxify teenuse vastu nii juhtide kui klientide poolt,” ütles Villig.

Taxify vahendustasu on 15%, mis on Uberi ja teiste konkurentidega võrreldes pea poole väiksem. Madalam vahendustasu võimaldab Taxifyl pakkuda soodsamat sõidu hinda klientidele ning kõrgemat teenistust juhtidele. Taxify usub, et juhtide rahulolu peegeldub ka paremas kasutajakogemuse kvaliteedis. Taxify kohtleb juhte austusega, pakub paremaid teenimisvõimalusi ning funktsioone, mis aitavad juhil sõitmise võimalikult mugavaks teha.

Taxify kasvamisel on kõige olulisem tegur uute juhtide lisandumise kiirus. “Taxify platformil tegutseb täna globaalselt üle 100 000 juhi ning ootame igas riigis uusi juhte liituma. Taxify eesmärgiks on olla autojuhtidele parim platform paindlikuks lisaraha teenimiseks,” lisas Villig.

Ettevõte plaanib peatselt laieneda mitmesse Austraalia linna ning avada teenuse Torontos, Kanadas.

Taxify on 2013. aastal asutatud eestimaine tehnoloogiafirma, mis arendab ülemaailmset transpordiplatvormi. Taxify tegutseb 28 linnas ja 21 erinevas riigis, vahendades aastas kümneid miljoneid sõite. Firmas töötab globaalselt 400 inimest. Iga kuu laieneb Taxify uude riiki või linna ning palkab keskmiselt 15 inimest. Augustis 2017 alustas Taxify koostööd maailma suurima sõidujagamisteenust pakkuva platvormiga Didi Chuxing. Partnerlusega investeeris Didi Taxifysse ning toetab Eesti ettevõtte edasist kasvu. 

Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112