Nasdaqi president Nelson Griggs on ennustanud, et uus aasta saab olema USA börsil IPOde osas eriti viljakas.
Tõsi, kõik analüütikud Griggsiga nõus pole. Nii on Nextstep Advisory juht Barrett Daniels kritiseerinud, et ka möödunud aastal samal ajal räägiti ees ootavast IPO-lainest, ent see jäi siiski tulemata.
Daniels lisas, et raske on ennustada, missugused ettevõtted uuel aastal börsile lähevad. Üpris palju räägitakse jagamismajanduse tuntumatest ettevõtetest Airbnb, Lyft ja Uber, ent kõigi kolme puhul on börsile minek ühel või teisel põhjusel pigem küsimärgiga.
Ettevõtteid, kelle võimalikku börsiteekonda jälgida, on teisigi:
Artikkel jätkub pärast reklaami
1) Reutersi allikate teatel peaks Hiina väga edukas nutitelefonitootja Xiaomi samuti uuel aastal börsile jõudma. IPOst on räägitud üsna kaua.börsile minekut on ka juba üsna pikalt ennustatud. peaks analüütikute hinnangul uuel aastal börsile jõudma.
2) Muusikastriimimiskeskkonna Spotify
3) Dropboxi
4) Digidokumentide ja –allkirjadega tegelev DocuSign
Autor: Pille Ivask, kaasautor
Seotud lood
Rootsi muusikateenuse pakkuja Spotify alustas eile USA börsil kauplemispäeva 165,90 dollari tasemelt, mis tähendab, et eelmise rahakaasamisega võrreldes on ettevõtte väärtus tublisti kasvanud.
Muusikastriimimiskeskkond Spotify sai California plaadifirmalt Wixen Music Publishing 1,6 miljardi dollari suuruse hagi muusika striimimise eest, milleks keskkonnal puudus litsents, kirjutab Reuters.
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.