Autor: ITuudised.ee • 19. veebruar 2018

Shipitwise´i endine juht leidis uue väljakutse

Ragmar Saksing
Tänasest alustas Teaduspargi Tehnopol rohetehnoloogia valdkonnajuhina tööd Ragmar Saksing, kes varasemalt on juhtinud Shipitwise´i.

Saksingu sõnul on ta hariduselt merebioloog, kes on viimased 18 aastat töötanud tehnoloogiavaldkonnas. „Uuel ametikohal saan need kaks esmapilgul üsna erinevat valdkonda omavahel ühendada, et aidata kaasa Eesti rohetehnoloogia ettevõttete arengule ja välisturgude vallutamisele,“ selgitas Saksing.

Teaduspargi Tehnopol juhi Jaak Raie sõnul on ta veendunud, et Saksingu  tulekuga saab Tehnopol veelgi juurde ettevõtjalikku vaadet, mis aitab kiirelt mõista klientide valukohti ja leida just neile enim sobivaid lahendusi. „Mul on hea meel, et Tehnopol meelitab jätkuvalt ligi väga ägedaid inimesi, kelle ideede, oskuste ja tegutsemisjulgusega saame pakkuda oma portfellis olevatele ettevõtetele abi oma ettevõtte innoveerimisel, uute toodete arendamisel ja ekspordivõimekuse suurendamisel,“ ütles Raie.

Praeguseni Teaduspargi Tehnopol rohetehnoloogia valdkonda juhtinud Kairi Sülla läheb märtsist lapsehoolduspuhkusele.

Teaduspark Tehnopol koondab energia- ja keskkonnatehnoloogia kohalikke ja rahvusvahelisi kompetentse pakkudes ettevõtetele tuge äri- ja tehnoloogiaarenduseks, koostööpartnerite leidmiseks ja välisturgudele laienemiseks. Lisaks pakub Tehnopol koos PAKRI Teadus- ja Tööstuspargiga ka füüsilist keskkonda innovaatiliste targa linna toodete ja teenuste prototüüpimiseks, testimiseks ja tootmiseks.

 

Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Kent-Erik SchwedeReklaamimüügi projektijuhtTel: 509 8932