Autor: ITuudised.ee • 7. märts 2018

DPD: Eesti e-poed müüvad üha edukamalt välismaale

DPD Eesti müügi- ja turundusjuht Janek Kivimurd
Autor: Erakogu

DPD Eesti pakiveod e-poodide ja nende klientide vahel tõusid mullu kõikides kategooriates, seejuures kasvas Eestist välja saadetud pakkide maht 43%. Võrdluseks suurenes siseriiklike pakisaadetiste hulk ligi veerandi võrra.

„Kogu e-kaubanduse valdkond paisub juba mõnda aega meeletu kiirusega ning pakkide saatmise ja tellimise mahu tõus teeb meile ainult rõõmu. Eriti hea meel on meil aga selle üle, et möödunud aastal kasvas DPD kaudu riigist välja minevate saadetiste hulk,“ märkis DPD Eesti müügi-  ja turundusjuht Janek Kivimurd.

„See näitab selgelt, et meie e-poed on teinud tugeva arenguhüppe ja neil on ambitsioon ning siht leida kliente just välismaalt,“ lisas ta pressiteates. 

Kivimurru kinnitusel müüakse Eestist välja kõiki kaubagruppe toidulisanditest rehvideni. Võib täheldada, et Eestist tehakse varasemate aastatega võrreldes märkimisväärselt enam pakisaadetisi Amazoni müügikeskkonna kaudu, sõnas ta.

Järgmisel kahel aastal investeerib DPD Baltimaades pakiautomaatidesse viis miljonit eurot. Sel aastal paigaldatakse Eestis juurde 50 automaati.

DPD teenindab Eestis nii era- kui ärikliente ligi 200 kulleri ja enam kui 180 sõiduki abil. Eestis omab DPD ligi 120 pakkide vastuvõtmise ja kättesaamise kohta, millest 24 on automaadid, kaheksa pakirobotid ning ülejäänud pakipoed. 

 

Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112