Autor: ITuudised.ee • 5. september 2018

Taxify eksjuht kandideerib riigikokku

Riigikokku kandideeriv Taxify Eesti eksjuht Steve Truumets.
Autor: erakogu

Endine Taxify Eesti ja Booking.com Eesti juht Steve Truumets kandideerib märtsis Roheliste nimekirjas riigikokku, kus tema eesmärgiks on viia jagamismajandus uuele tasemele.

"Olen kindel, et kõik, mis puudutab ressursside jagamist, on kasulik inimestele ja neid ümbritsevale keskkonnale. Praegune maksustamise süsteem pärsib majanduse arengut ning tuleks kriitiliselt üle vaadata," sõnas ta.

Truumetsa kinnitusel tuleb jagamisega tegelevad inimesed vabastada tulumaksu tasumisest. "Maksutulu, mis jääb otseselt saamata, tuleb tagasi kaudselt," selgitas ta.

Lisaks on Truumets veendunud, et tänu Rohelistele liigub Eesti tulevikus rohkem otsedemokraatia suunas ning igal inimesel on võimalik rohkem riigivalitsemises kaasa rääkida. "Imeline oleks vabadus otsustada asjade üle, mis puudutavad just sind, sinu kogukonda, sinu riiki," ütles ta erakonna pressiteates.

Roheliste esinaine Züleyxa Izmailova tervitas Truumetsa otsust. Steve on tulnud, et suurendada ühiskonna sidusust läbi otsedemokraatia," märkis ta.

Steve Truumets on üle kaheksa aasta panustanud teenindussektorisse ja juhtinud Booking.com Eesti haru ning olnud Taxify Eesti juht.

Jaga lugu
Ituudised.ee toetajad:
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112