Indrek Kald • 17 oktoober 2018

Tarkvarakonverents toob Tallinna üle 40 IT-spetsialisti

Ewan Slater IT-firmast Oracle esinemas mullusel konverentsil.  Foto: Topconf

Novembris toimuval kuuendal tarkvarakonverentsil Topconf Tallinn arutlevad IT-valdkonna väljakutsete teemal kolme päeva jooksul üle 40 IT-valdkonna spetsialisti.

"Alates 2012. aastast, mil toimus esimene Topconf Tallinn konverents, on meie eesmärgiks olnud katta kõik tarkvaraarendusega seonduvad teemad, pakkudes kõikidele osalejatele võimalust õppida midagi uut," ütles konverentsi peakorraldaja Chris Frei.

"On oluline mõista, et tarkvaraarendus hõlmab endas palju enamat kui ainult koodide kirjutamist ning et paljud teised tegurid nagu meeskonnatöö, andmeanalüüs ja tootehaldus on projekti edukaks teostamiseks olulised," lisas ta.

Kolmepäevase konverentsi jooksul saab Kultuurikatlas osaleda rohkem kui 40 loengus ja töötoas, kus esinejad jagavad oma kogemusi. Esitlused toimuvad mitmetel teemadel nagu näiteks Java, Agile, eetiline disain, jätkusuutlikkus, front-end arendus, suurandmete analüüs jms.

Topconf Tallinn sai alguse kuus aastat tagasi koos Skype´i ja Nortali abiga. Tocponf Tallinn on kasvanud kohalikust tarkvarakonverentsist rahvusvaheliseks ürituseks, kus osalevad valdkonna spetsialistid ja entusiastid nii Austraaliast, Ameerikast kui ka Euroopa riikidest.

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Kertu Karner
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112