Autor: Aali Lilleorg • 25. märts 2019

Kes saab tiitli Eesti mõjukaim IT-juht 2019? Esita oma ettepanek!

Konkurss Eesti mõjukaim IT-juht 2019 on ellu kutsutud IT-juhi rollis töötavate inimeste tunnustamiseks, kes on oskuslikult ja mõjukalt tegutsenud IT-juhina ja saavutanud oma ametis silmapaistvaid tulemusi või ellu rakendanud innovaatilisi lahendusi.
2018. aastal pälvis Eesti mõjukaima IT-juhi tiitli ACE Logistics Group AS IT-juht Avo Möllits.
Foto: Julia-Maria Linna

Juba kolmandat aastat toimuval konkursil saavad oma eelistuse öelda kõik soovijad ning esitada vabas vormis enda hinnangul tiitlit vääriva inimese, kes tänavu parima IT-juhi tunnustust väärib. Selleks tuleb täita ankeet, milles küsitakse kandidaadi nime ja asutust, kus ta töötab ning lühikest põhjendust. Selleks kulub ainult paar minutit. Kõikide ettepanekute esitajate vahel loosime välja Netflixi töökultuuri ühe looja, Patty McCordi raamatu „Jõud. Kuidas luua vabadusest ja vastutusest kantud töökultuuri“. Raamatuga saad tutvuda SIIN.

Esita oma kandidaat Eesti mõjukaima IT-juhi valimiseks SIIN. Tähtaeg on 7. mai!

Konkursi eesmärk on tunnustada oskuslikku ja mõjukat IT-juhtimist Eestis tegutsevates ettevõtetes/organisatsioonides ning aidata seeläbi kaasa ettevõtete digitaliseerimise taseme tõstmisele. Ettevõtmine soovib juhtida tähelepanu IT-juhtimise olulisusele ettevõtte/organisatsiooni edu saavutamisel.

2017. aasta nominentide kohta saad lugeda SIIT ja 2018. aasta kohta SIIT.

Žürii võtab kandidaatide hindamisel arvesse järgmisi aspekte:

- värskus, võimalusel vaadeldakse perioodi aprill 2018 kuni aprill 2019

- ellu viidud muudatuse mõjukus

- innovaatilisus ja rakendatud lahenduse julgus

- erakordne saavutus organisatsiooni arendamisel

- silmapaistev panus valdkonna arengusse- ettevõtte edukus.

Žüriisse kuuluvad Siim Sikkut Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumist, Toomas Truuverk Äripäevast, Ivo Suursoo ITLi president, Erkki Leego Leego Hanssonist ja Gert Jervan Tallinna Tehnikaülikoolist.

Kandidaate saab esitada kuni 7. maini.

Võitja kuulutatakse välja 22. mail toimuval IT-juhtimise aastakonverentsil „Milles peitub IT-juhi õnnevalem?“. Info konverentsi kohta ja registreerumine on SIIN.

Liitu ITuudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Robert PedajaReklaami projektijuhtTel: 5349 9052