Maksu- ja tolliameti teatel toimub reede, 30. augusti õhtul kella 17st tarkvarauuenduse tõttu plaaniline katkestus e-maksuameti/e-tolli töös.

- Kõik e-teenused on taas kasutatavad 1. septembri õhtuks.
- Foto: Raul Mee, fotograaf
Katkestus toimub seoses e-keskkonnale kaasaegsema ja selgema kujunduse ning mugavalt kasutatava ülesehituse andmisega. Eeldatavalt saab uuenenud iseteeninduskeskkonda siseneda 31. augustil ning kõik e-teenused on taas kasutatavad 1. septembri õhtuks.
Katkestusega seotult ei ole võimalik teha võlapäringuid kuni 2. septembri õhtuni. Uus keskkond e-MTA avatakse 31. augusti jooksul, kuid tuleb arvestada, et siis hakatakse ükshaaval seal paiknevate e-teenuste kujundusi uuendama, mis võib aega võtta 1. septembri õhtuni.
Maksu- ja tolliamet soovitab planeerida e-teenustega seotud tegevused enne või pärast katkestust.
Seotud lood
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.