Kuigi aastatagusega võrreldes langes aprillis käive kõigil ettevõtluse tegevusaladel, suutsid pea pooled Eesti tarkvarafirmad oma müüki siiski kasvatada.

- Ühelgi muul nii ettevõteterohkel tegevusalal ei olnud näha nõnda palju käibe kasvatajaid kui programmeerimises.
- Foto: Pixabay
Ligi kaks kolmandikku Eesti ettevõtetest pidi eriolukorrakuul leppima aasta varasemast väiksema käibega, ütles statistikaameti juhtivanalüütik Märt Leesment ja lisas, et mõni valdkond suutis koroonakriisist sellegipoolest kasu lõigata.
Seotud lood
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.