• 28.01.21, 18:11

Uptime'ile müüdud IT-firma juht: tootearendus nõudis palju raha, ent ära ei tasunud

30 töötajaga pea kolmemiljonilise käibeni jõudnud IT-firma Opus Online jagati aasta lõpus tegevussuundade alusel kaheks ning ühte neist kaasati tuntud investor.
Pilt on illustratiivne.
  • Pilt on illustratiivne.
  • Foto: Pixabay
"Eelnevatel aastatel on tootearendus palju fookust ja investeeringuid nõudnud ja ei ole ära tasunud," selgitas varasem Opus Online'i osanik ning juhatuse liige Margus Eha.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele