President külastas IT-firmat, mis teeb tarku sisetaldu, nutikaid pudeliavajad ja Kuu-kaameraid
President Kersti Kaljulaid külastas Mustamäel asjade interneti ja autonoomsete süsteemide arendusettevõtet Krakul, kus valmisid NASA missiooniga Kuule saadetavad kaamerad.
Jaan Viru, Jaan Hendrik Murumets ja Kersti Kaljulaid.
Foto: Arno Mikkor
"Sellest ettevõttest kuuleme kindlasti tulevikus veel, sest oskus teadus, inseneriteadmised, disain ja tootearendus tootmisega kokku panna toob edu igas valdkonnas," tunnustas Kaljulaid.
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.