• 15.02.22, 10:52

Eesti küberturbefirma sai investoreilt 5 miljonit eurot. "Esmaklassiline kliendiportfell"

Eesti küberturbeettevõte CybExer Technologies kaasas laienemiseks viis miljonit eurot, et jätkata üha kasvavate küberrünnakute ajal realistlike küberõppuste harjutusväljakute arendamist.
CybExeri juht Andrus Kivisaar.
  • CybExeri juht Andrus Kivisaar.
  • Foto: CybExer Technologies
Nende klientide hulgas on kümned kaitse- ja julgeolekuorganisatsioonid, valitsus- ja finantsasutused, kriitilise infrastruktuuriga ning elutähtsaid teenuseid pakkuvad ettevõtted enam kui 30 riigist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 16:09
Rally Board 65 tõstab videokoosolekute kvaliteedi uutesse kõrgustesse
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele