• 15.02.22, 10:32

Eestis tootmist omav Soome idufirma kaasas 108 miljonit eurot. "Kasvupotentsiaal on tohutu"

Eestis tootmist omav Soome tehnoloogiaala idufirma Swappie kaasas oma seni suurimas rahastusvoorus 108 miljonit eurot, et laieneda Euroopas ja kahekordistada töötajate arv.
Swappie tegevjuht ja kaasasutaja Sami Marttinen ning COO Emma Lehikoinen.
  • Swappie tegevjuht ja kaasasutaja Sami Marttinen ning COO Emma Lehikoinen.
  • Foto: Swappie
"Prioriteediks on kasvu kiirendamine meie praegustel Euroopa turgudel, et järgmise paari aasta jooksul kaugemale laieneda ja kiirelt kasvavat nõudlust rahuldada," kommenteeris Swappie juht ja kaasasutaja Sami Marttinen.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele