• 20.09.23, 10:15

SEB suurvärbamise järel: on oluline vahe, mis positsioonidele IT-ala töötajat otsitakse

Aasta alguses teatas SEB pank kümne aasta suurimast IT-inimeste värbamisest. Nüüdseks on see lõppenud, ent mis tulemustega?
Konkurentsivõimelise tasu kõrval ootavad IT-inimesed üha enam ka täiendavaid motivatsioonitegureid, kinnitab SEB panga personalijuht Margit Pugal.
  • Konkurentsivõimelise tasu kõrval ootavad IT-inimesed üha enam ka täiendavaid motivatsioonitegureid, kinnitab SEB panga personalijuht Margit Pugal.
  • Foto: SEB Pank
SEB on Baltimaades suur IT-ettevõte, kuna IT-organisatsiooni suurus ulatub neil pea 700 inimeseni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 16:09
Rally Board 65 tõstab videokoosolekute kvaliteedi uutesse kõrgustesse
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele