• 30.05.24, 09:49

NATO küberturbe konverents Tallinnas keskendub uutele ohtudele

Eile algas Tallinnas küberkonfliktide konverents, kus NATO, valitsuste, akadeemiliste ringkondade ja erasektori esindajad arutavad, kuidas riike küberohtude eest paremini kaitsta.
Konverentsi korraldava NATO küberkaitsekoostöö keskuse direktor Mart Noorma.
  • Konverentsi korraldava NATO küberkaitsekoostöö keskuse direktor Mart Noorma.
  • Foto: Egert Kamenik
Konverentsi avamisel rõhutas USA õhujõudude küberülem kindralleitnant Kevin B. Kennedy küberturvalisuse olulisi seoseid teiste valdkondadega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele