• 26.07.24, 11:34

Toomas Polli: pilootprojekt on näidanud, et see on lahendus, mis päriselt töötab

Elisa Eestil on vastutustundlikkuse valdkonna põhisuundadeks energiatõhusus ja roheenergia ning sel alal on saavutatud ka märkimisväärseid tulemusi.
Elisa tehnoloogiaüksuse juht Toomas Polli.
  • Elisa tehnoloogiaüksuse juht Toomas Polli.
  • Foto: Raul Mee
Üks projekt sai suurema hoo sisse möödunud aastal.

Seotud lood

Uudised
  • 07.05.24, 09:37
Euroopa kliimaliidrite edetabeli tipus troonivad telekomid. “Ettevõttele paras proovikivi”
Väljaande Financial Times ja andmeportaali Statista koostatud Euroopa kliimaliidrite edetabeli esikuuikust kolm on telekomid.
Uudised
  • 10.05.24, 10:48
Loe, kuidas vähendas Telia Eesti oma süsiniku emissiooni viis korda
Kogu Eesti IT- ja telekomisektor peab Telia Eesti kinnitusel suunama üha suurema tähelepanu säästlikkuse ja keskkonnahoiu teemale.
Uudised
  • 02.01.24, 14:40
Telia Eesti kütab üheksakorruselisi kortermaju ning mõõdab serverite jalajälge
Mitut andmekeskust omav Telia Eesti lõi rakenduse, millega mõõta oma serverite keskkonnamõju.
Uudised
  • 15.01.24, 11:14
Elisa pani elektri hinda jälgiva tehisintellekti juhtima pea saja tugijaama akusid
Elisa varustas aasta jooksul ligi sada tugijaama liitiumakudega ning lisas elektri hinda jälgiva AI-põhise energiajuhtimissüsteemi.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele