• 02.10.24, 18:52

Tööandjad toetavad ideed lubada Eestisse tööle rohkem välismaalasi

Tööandjate keskliit toetab valitsusele esitatud ettepanekut välismaalaste tööturule kaasamise lihtsustamiseks ja kvoodisüsteemi paindlikumaks muutmist.
Tööandjad on aastaid oodanud oma aja ära elanud sisserändekvoodi muutmist, kinnitas tööandjate keskliidu tegevjuht Hando Sutter.
  • Tööandjad on aastaid oodanud oma aja ära elanud sisserändekvoodi muutmist, kinnitas tööandjate keskliidu tegevjuht Hando Sutter.
  • Foto: Liis Treimann
“Vajalike oskustega töötajate puudus on olnud Eesti ettevõtete üks suuremaid arengupidureid. Tööandjad on oodanud aastaid oma aja ära elanud sisserändekvoodi reeglite muutmist,” märkis keskliidu tegevjuht Hando Sutter.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele