• 03.04.25, 08:14

IKT-sektori parimaks tööandjaks valiti mullu töötajaid koondanud Telia Eesti

Ligi 10 000 inimese hääletusel valiti parimad tööandjad üheksas erinevas ärisektoris, IKT-alal läks tiitel Telia Eestile.
Telia Eesti personalidirektor Ingrid Viinapuu ja tegevjuht Andre Visse tiitlit vastu võtmas.
  • Telia Eesti personalidirektor Ingrid Viinapuu ja tegevjuht Andre Visse tiitlit vastu võtmas.
  • Foto: Alma Career Estonia
Miks just nemad ning mis IKT-ettevõtted veel silma paistsid?

Seotud lood

TOP
  • 30.09.24, 11:27
TOP 45 | Eesti kõige atraktiivsemad IKT-ala tööandjad töötajate arvates
Avaldame 45 kõige atraktiivsema IKT-ettevõttest tööandja nimekirja, mille on reastanud kogenud töötajad.
TOP
  • 07.10.24, 16:10
TOP 250 | Eesti ettevõtted ja asutused, kus IT-tudengid soovivad enim töötada
Eesti suurim tööootuste ja tööandja atraktiivsuse uuring selgitas välja, millistes organisatsioonides soovivad töötada Eesti IT-eriala tudengid.
Uudised
  • 30.01.24, 10:01
TOP 10 | Info ja side ettevõtted, kelle juures soovitakse enim töötada
Üle kuu kestnud ja ligi 16 000 vastust kogunud uuringus Top Tööandja selgusid IKT-ettevõtted, kelle juures tahetakse Eestis enim töötada.
Uudised
  • 04.12.24, 18:07
20st Eesti kõige enam soositud tööandjast üheksa on IKT-sektori ettevõtted
Suure küsitlusega värskelt reastatud 20 kõige enam ihaldusväärse tööandja seas Eestis on pea pooled tehnoloogiaettevõtted.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 14:52
Esecom toob turule Zoomi kõnekeskuse, et pakkuda maailmatasemel kliendisuhtlust
Konkurentsitihedas ja kiiresti arenevas maailmas on tõeliselt oluline see, et ükski kõne ega kontakt kaduma ei läheks – kui teie ettevõte jääb tabamatuks, ei jää klient ootama, vaid võtab ühendust järgmise sama teenuse pakkujaga ning lööb käed. See võib aga teie ärile kalliks maksma minna. Et sellist olukorda ei tekiks, siis saab appi tulla Esecom, kes aitab luua teie ettevõtte vajadustele vastava kõne- või kontaktikeskuse. Koos tehakse selgeks, millised on ettevõtte vajadused ja milliste suhtlussüsteemi funktsionaalsustega saab töötajate ja klientide rahulolu tõsta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele