16. apr
Värbamistarkvara iduettevõte RecruitLab kaasas investoritelt 300 000 eurot, et laieneda välisturgudele ja palgata juurde töötajaid. Rahastamisringis osalesid Pipedrive asutajad Urmas Purde ja Timo Rein, Pipedrive esimene investor Peep Vain ning investeerimisfond Superangel.
Ituudised.ee toetajad:
Riik plaanib aasta lõpuks võtta kolmes teeninduskeskkonnas kasutusele virtuaalassistendi #bürokratt. Selleks kuulutasid majandus- ja kommunikatsiooniministeerium ning riigi infosüsteemi amet (RIA) välja raamhanke arenduspartnerite leidmiseks ja projekti elluviimiseks.
Helmeses tehtud hübriidtööalase teaduseksperimendi ühe tulemina ei kavatse IT-ettevõte oma kontoripinna suurust vähendada. Kuigi ka tulevikus jääb suur osa töötajaist hübriidtöö võimalusi kasutama, on Helmes otsustanud säilitada igale töötajale personaalse töökoha kontoris.
CyberCube’i tarkvara arendusjuht Max Sokolov ning tehniline värbaja Irina Filippova räägivad loo sellest, kuidas firma valis Eesti nende kolmanda kontori asukohaks ning millised tõusud ja mõõnad on neid teekonnal senini tabanud.
Esmakordsest veebikeskkondade teeninduskogemuse uuringust selgus, et mitmes valdkonnas ilmnevad suured käärid brändi tavapoe või esinduse ning veebikeskkondade hinnangutes.
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112