19. apr
Kui aasta lõpus oli riigile 100 000 ja rohkem eurot võlgu kümmekond IKT-firmat, siis praegu neli – näiteks Veriff ja Topia on oma probleemid lahendanud. Ikkagi leiab võlglaste TOPist mitmeid nimekaid ettevõtteid.
Ituudised.ee toetajad:
Riigikogu juhatuse otsusega võeti menetlusse valitsuse 19. aprillil algatatud e-identimise ja e-tehingute usaldusteenuste seaduse, isikut tõendavate dokumentide seaduse ning riigilõivuseaduse muutmise seaduse eelnõu.
Veebilehtede turvahaavatavusi tuvastada ja paigata aitav Pärnu IT-firma Patchstack alustas äsja koostööd 30 miljoni kliendiga veebimajutuse pakkujaga.
Eesti telemeditsiini iduettevõtte Viveo Healthi platvorm on kaasamas Indias 50 000 kohalikku arsti, kes asuvad teenidama India patsiente, spetsiaalses fookuses on COVID-19 sümptomitega kliendid.
Möödunud aastal tasusid e-residentide loodud ettevõtted Eestis makse ligi 17,5 miljonit eurot, mida on kolmandiku võrra rohkem kui 2019. aastal. 2020. aasta tulemus tähistab programmi aastase otsese majandusliku mõju rekordit. Enim uusi e-residentide firmasid luuakse info ja side sektoris ning kutse-, teaduse ja tehnika alal.
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Erkki VilippReklaamimüügi projektijuhtTel: 517 7736
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112